Рішення 39-ї сесії сьомого скликання


Дата оприлюднення рішень 13 грудня 2017 року.

Для перегляду повного тексту рішень натисніть на відповідний номер рішення. Документ буде відкритий в окремій владці (вікні) веб-переглядача.

Рішення №354. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення особистого строкового сервітуту під благоустрій території та іншого використання.

Рішення №355. Про внесення змін до рішення селищної ради від 12.01.2000 р №101 „Про приватизацію (продаж) земельних ділянок несільськогосподарського призначення”.

Рішення №356. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Рішення №357. Про поновлення та продовження договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності.

Рішення №358. Про внесення змін в договори оренди стосовно змінення розміру орендної плати у відповідності з чинним законодавством.

Рішення №359. Про внесення змін в договір оренди стосовно умов передачі в суборенду.

Рішення №360. Про затвердження проектів землеустрою, технічної документації щодо відведення в оренду земельних ділянок з складанням договору оренди.

Рішення №361. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Рішення №362. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в постійне користування.

Рішення №363. Про затвердження та погодження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель, в оренду та технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.

Рішення №364. Про надання згоди на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, надання в оренду та технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.

Рішення №365. Про відмову в наданні згоди на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та надання в оренду.

Рішення №366. Про вилучення та виділення земельних ділянок, надання в оренду.

Рішення №367. Про врегулювання земельних відносин та внесення змін в рішення селищної ради.

Рішення №368. Про затвердження ПДП (проекту детального планування території) населеного пункту смт. Лазурне.