Рішення 40-ї сесії 7-го скликання


Дата оприлюднення рішень 13.12.2017 р.

Для перегляду повного тексту рішень натисніть на відповідний номер рішення. Документ буде відкритий в окремій владці (вікні) веб-переглядача.

Рішення №376. Про надання дозволу на розробку ПДП (проекту детального планування території) частини населеного пункту смт. Лазурне.
Рішення №377. Про поновлення та продовження договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності
Рішення №378. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення особистого строкового сервітуту під благоустрій території та іншого використання.
Рішення №379. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та надання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
Рішення №380. Про внесення змін в договори оренди стосовно змінення розміру орендної плати у відповідності з чинним законодавством.
Рішення №381. Про затвердження та погодження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель.
Рішення №382. Про надання згоди на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, надання в оренду та технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки
Рішення №383. Про відмову в наданні згоди на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та надання в оренду.
Рішення №384. Про вилучення та виділення земельних ділянок, надання в оренду.
Рішення №385. Про врегулювання земельних відносин та внесення змін в рішення селищної ради.