Рішення 43-ї сесії сьомого скликання


Дата оприлюднення на сайті 14.12.2017 р.

Для перегляду повного тексту рішень натисніть на відповідний номер рішення. Документ буде відкритий в окремій владці (вікні) веб-переглядача.

Рішення №413. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
Рішення №414. Про розірвання та зупинення дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
Рішення №415. Про затвердження проектів землеустрою, щодо відведення в оренду земельних ділянок з складанням договору оренди, технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з складання договору оренди або сервітуту.
Рішення №416. Про затвердження ПДП (проекту детального планування території ) населеного пункту смт. Лазурне
Рішення №417. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні.
Рішення №418. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
Рішення №419. Про поновлення та продовження договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності.
Рішення №420. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для укладання сервітуту.
Рішення №421. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та укладання сервітуту.
Рішення №422. Про надання згоди на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, надання в оренду та технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.
Рішення №423. Про вилучення та виділення земельних ділянок, надання в оренду.
Рішення №424. Про затвердження та погодження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та в оренду, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.
Рішення №425. Про відмову в наданні згоди на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та надання в оренду.
Рішення №426. Про врегулювання земельних відносин та внесення змін в рішення селищної ради.
Рішення №427. Про внесення змін в договір оренди стосовно змінення розміру орендної плати у відповідності з чинним законодавством.
Рішення №428. Про відмову у надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для укладання договору оренди або сервітуту.
Рішення №429. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок комунальному підприємству «Очисні Споруди смт. Лазурне».