Рішення виконкому №19 / Про приведення вуличних доріг селища у відповідність до вимог чинного законодавства


Дата прийняття – 15 березня 2017 року

Для запобігання вуличних ДТП з постраждалими перехожими та автоводіями в селищі, особливо в літній період, з причини відсутні пішохідних доріжок з твердим покриттям в селищі і масовим проходженням людей по асфальтованій дорозі та узбіччі вулиці, відсутності в місцевому бюджеті коштів на будівництво пушохідних доріжок з твердим покриттям, відповідно до ст.30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, …, правила користування ними», що затверджено Постановою Кабінету міністрів України N 198 від 30.03.1994 р. (зі змінами), Закону України «Про благоустрій населених пунктів», виконком селищної ради
В И Р І Ш И В:

1. У зв’язку з систематичним порушенням деякими власниками житлових будинків «Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, …, правила користування ними», що затверджено Постановою Кабінету міністрів України N 198 від 30.03.1994 р. (зі змінами), а саме пункту 20, що вказує: «У межах смуги відчуження автомобільних (позаміських) доріг і червоних ліній міських вулиць і доріг забороняється: розташовувати будь-які споруди або об’єкти без погодження з власниками автомобільних доріг та Державтоінспекцією», привести узбіччя доріг селища в належний стан.
2. На виконання пункту 1 цього рішення негайно, до 01.04.2017 року, прибрати огородження, металеві та інші конструкції, в тому числі бордюри, лежачі стовпи, інші споруди від узбіччя доріг вздовж асфальтового покриття на один метр до огорожі, забору.
3. Для зручності переміщення пішоходів вздовж вуличних доріг селища, на виконання пункту 1 цього рішення, зобов’язати власників будівель зрізати порослі кущів, гілля дерев вздовж узбіччя доріг на 1 метр.
4. За наявності вуличних пішохідних доріжок, зобов’язати власників будівель зрізати порослі кущів, гілля дерев вздовж пішохідних доріжок на 1 метр від пішохідної доріжки до дороги (щоб не заважали проходу).
5. Рекомендувати депутатам селищної ради провести організаційну роботу на відповідних округах.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на інспектора з благоустрою селища.

Селищний голова    С.Я.Бєлік

 

Версія даного документу для друку – Rishennia.vykonkomu19-dorogy