Розпорядження №22. Про громадські обговорення з питання добровільного об’єднання територіальних громад


Дата підписання документу – 17 березня 2018 року

Відповідно до Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням сорок дев’ятою сесії сьомого скликання Лазурнеської селищної ради № 485 від 15.03.2018 р. «Про затвердження порядку Проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад », та ч.3 ст.5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести громадське обговорення 28 березня 2018 року о 15-00 в селищному будинку культури за адресою вул. Жовтнева, 53.
2. Винести на обговорення громади питання, щодо добровільного об’єднання територіальної громади смт Лазурне з громадою сіл Новоросійське, Володимирівка та Лиманське. В громадському обговоренні можуть приймати участь дієздатні особи, яким на момент проведення громадського обговорення виповнилось 18 років та які являються членами територіальної громади смт. Лазурне.
3. Відповідальний за проведення громадського обговорення заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марченка О.Ю.
4. Розпорядження оприлюднити на дошках оголошень смт. Лазурне, на офіційному сайті Лазурненської селищної ради.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова             С. Я. Бєлік