УВАГА! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!


У зв’язку з тим, що 21.02.2020 року було зірвано громадські слухання «Внесення змін та уточнень до плану зонування території генерального плану смт. Лазурне, Лазурненської  селищної ради  , Скадовського району Херсонської області» у  відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Лазурненська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Внесення змін та уточнень до плану зонування території генерального плану смт. Лазурне, Лазурненської селищної ради  , Скадовського району Херсонської області ».
Замовник містобудівної документації – Лазурненська селищна рада Скадовського району Херсонської області.
Розробник містобудівної документації –ЧНПФ Херсонпроект юридична адреса 73000 ул. Леніна, 8, кв 9.
Підстава для розроблення: рішення Лазурненської селищної ради Скадовського району Херсонської області LХХІ (сімдесят перша) сесія VII скликання. №801 від 21.08.2019р.
Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено спеціаліст 1 категорії з земельних питань Дудник П.В.
Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: смт Лазурне вул. Жовтнева 57 приміщення селищної ради в період з 28 лютого по 10 березня 2020 року.
Громадські слухання відбудуться 11 березня 2020 року о 14 год. 00 хв. за адресою: смт Лазурне вул. Жовтнева 53 (приміщення селищного будинку культури).
Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» цього Порядку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додаток 1. Основні техніко-економічні показники (таблиця у форматі PDF) натисніть перегляду.

Додаток 2. Фрагменти плану зонування кварталів смт Лазурне 9 шт.

ФРАГМЕНТ 1

ФРАГМЕНТ 2

ФРАГМЕНТ 3

ФРАГМЕНТ 5